HPCR0603F80R6K9
MFR.Part #
HPCR0603F80R6K9
JLCPCB Part #
C365216
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 125mW 50V 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS