HPCR0603F12K7K9
MFR.Part #
HPCR0603F12K7K9
JLCPCB Part #
C365077
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 12.7kΩ 125mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS