HPCR0402F7K50K9
MFR.Part #
HPCR0402F7K50K9
JLCPCB Part #
C365052
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 100mW 50V 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS