HPCR0402F200RK9
MFR.Part #
HPCR0402F200RK9
JLCPCB Part #
C364967
Description
-55℃~+125℃ 100mW 200Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS