HPCR0402F17K4K9
MFR.Part #
HPCR0402F17K4K9
JLCPCB Part #
C364849
Description
-55℃~+125℃ 100mW 17.4kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS