HPCR0402F12R0S9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
HPCR0402F12R0S9
JLCPCB Part #
C514790
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 100mW 12Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS