EWWR0006J3R00T9
MFR.Part #
EWWR0006J3R00T9
JLCPCB Part #
C348983
Package
Plugin,D8xL23.5mm
Description
-55℃~+155℃ 3Ω 6W Wirewound Resistor ±250ppm/℃ ±5% 插件,D8xL23.5mm Through Hole Resistors ROHS