ECSR2512FR030Q9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
ECSR2512FR030Q9
JLCPCB Part #
C22385260
Package
2512
Description
2W 30mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS