CSFR2512FR033Q9
MFR.Part #
CSFR2512FR033Q9
JLCPCB Part #
C355147
Description
33mΩ 3W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS