ARCS8536DL050A9
MFR.Part #
ARCS8536DL050A9
Description
0.05mΩ 1kA 50W 50mV Screw Shunt ±0.5% ±100ppm/℃ - Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS