AECR2512F10R0K9
MFR.Part #
AECR2512F10R0K9
JLCPCB Part #
C328412
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 10Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS