AECR2010F2R00S9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
AECR2010F2R00S9
JLCPCB Part #
C2849030
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS