AECR1210F120RK9
MFR.Part #
AECR1210F120RK9
JLCPCB Part #
C352010
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 120Ω 200V 330mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS