AECR1206F12R0K9
MFR.Part #
AECR1206F12R0K9
JLCPCB Part #
C352153
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS