AECR1206F100RK9
Extended
Manufacturer
RESI
MFR.Part #
AECR1206F100RK9
JLCPCB Part #
C328408
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS