AECR0805F270RK9
MFR.Part #
AECR0805F270RK9
JLCPCB Part #
C352235
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS