AECR0805F12R0K9
MFR.Part #
AECR0805F12R0K9
JLCPCB Part #
C352271
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 12Ω 150V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS