X9401WS24IZ-2.7T1
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
X9401WS24IZ-2.7T1
JLCPCB Part #
C2666757
Package
SOIC-24-300mil
Description
-40℃~+85℃ 10kΩ 2.7V~5V 3uA 4 64 Linear SPI ±20% ±300ppm/℃ SOIC-24-300mil Digital Potentiometers ROHS