X9317WV8IZ-2.7T1
MFR.Part #
X9317WV8IZ-2.7T1
JLCPCB Part #
C2666776
Package
TSSOP-8
Description
-40℃~+85℃ 1 100 10kΩ 2.7V~5.5V 5uA Linear ±20% ±300ppm/℃ TSSOP-8 Digital Potentiometers ROHS