X9317WM8Z-2.7
MFR.Part #
X9317WM8Z-2.7
JLCPCB Part #
C1539929
Package
MSOP-8
Description
0℃~+70℃ 1 100 10kΩ 2.7V~5.5V 5uA Linear ±20% ±300ppm/℃ MSOP-8 Digital Potentiometers ROHS