X9315TSIZ-2.7T1
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
X9315TSIZ-2.7T1
JLCPCB Part #
C2666804
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 1 2.7V~5.5V 32 5uA Linear ±20% ±300ppm/℃ SOIC-8 Digital Potentiometers ROHS