X9315TSIZ-2.7
MFR.Part #
X9315TSIZ-2.7
JLCPCB Part #
C1539915
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 2.7V~5.5V 32 5uA Linear ±20% ±300ppm/℃ SOIC-8 Digital Potentiometers ROHS