X5328S8Z-2.7T1
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
X5328S8Z-2.7T1
JLCPCB Part #
C2070239
Package
SOIC-8
Description
0℃~+70℃@(Ta) 1 2.7V~5.5V 2.93V 200ms Active Low No No Open Drain Voltage Monitor SOIC-8 Supervisor and Reset ICs ROHS