SLG59M1556V
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
SLG59M1556V
JLCPCB Part #
C19362484
Package
STDFN-4(1x1)
Description
-40℃~+85℃ 1 15.5mΩ 850mV~1.9V Active High Load Switch STDFN-4(1x1) Power Distribution Switches ROHS