RV1S9260ACCSP-10YC#KC0
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
RV1S9260ACCSP-10YC#KC0
JLCPCB Part #
C6461404
Package
LSSO-5
Description
-40℃~+125℃ 1 1.55V 10mA 15Mbps 2.7V~5.5V 250mW 5kV 60kV/us 60ns 60ns 6V 6mA DC LSSO-5 Logic Output Optoisolators ROHS