RJP60F4DPM-00#T1
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
RJP60F4DPM-00#T1
JLCPCB Part #
C7049572
Package
TO-3PFM
Description
1.82V@15V,30A 41.2W 45ns 600V 60A 70ns TO-3PFM IGBT Transistors / Modules ROHS