NP88N04NUG-S18-AY
MFR.Part #
NP88N04NUG-S18-AY
JLCPCB Part #
C5701811
Package
TO-262
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.8W、200W 15nF@25V 250nC@10V 3.4mΩ@10V 40V 4V 88A TO-262 MOSFETs