NP82N10PUF-E1-AY
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
NP82N10PUF-E1-AY
JLCPCB Part #
C6622212
Package
TO-263-3
Description
1 N-channel 1.8W、150W 100V 15mΩ@10V 2.5V 2.9nF@25V 82A 96nC@10V TO-263-3 MOSFETs