NP60N04ILF-E1-AZ
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
NP60N04ILF-E1-AZ
JLCPCB Part #
C7015994
Package
TO-252
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.2W、100W 2.5V 3.9nF 40V 6.5mΩ@10V 60A 75nC@10V TO-252 MOSFETs