KAD5514P-17Q48
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
KAD5514P-17Q48
JLCPCB Part #
C1543647
Package
QFN-48-EP(7x7)
Description
-40℃~+85℃ 1 1.7V~1.9V 14 170MHz 3.5LSB SPI QFN-48-EP(7x7) Analog to Digital Converters (ADC) ROHS