ISL85003FRZ-T
MFR.Part #
ISL85003FRZ-T
JLCPCB Part #
C2072437
Package
DFN-12-EP(3x4)
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 3A 4.5V~18V 500kHz 800mV~18V Adjustable Buck Buck Built-in Yes DFN-12-EP(3x4) DC-DC Converters ROHS