ISL8009AIRZ-T
MFR.Part #
ISL8009AIRZ-T
JLCPCB Part #
C2071353
Package
DFN-8-EP(2x3)
Description
-40℃~+85℃@(TA) 1 1.5A 1.6MHz 2.7V~5.5V 800mV~5.5V Buck Buck Built-in Yes DFN-8-EP(2x3) DC-DC Converters ROHS