ISL28005FH100Z-T7A
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
ISL28005FH100Z-T7A
JLCPCB Part #
C2058988
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃ 0.76V/us 0V~28V 1 100V/V 110kHz 115dB 50uA SOT-23-5 Current Sense Amplifiers ROHS