HFA1100IP
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
HFA1100IP
JLCPCB Part #
C4368326
Package
PDIP-8
Description
-4.5V~5.5V -40℃~+85℃ 1 10mV/℃ 12V 2.3V/ns 4.5V~5.5V 42uA 46dB 4nV/√Hz@100kHz 6mV PDIP-8 Operational Amplifier