BCR16KM-12LA-1#B00
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
BCR16KM-12LA-1#B00
JLCPCB Part #
C17598357
Package
TO-220-3
Description
-40℃~+125℃ 1.5V 16A 30mA 600V TO-220-3 Thyristors (SCR)/Modules