BCR10CM-16LH#BH0
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
BCR10CM-16LH#BH0
JLCPCB Part #
C17359049
Package
TO-220ABA
Description
-40℃~+150℃ 1.5V 10A 50mA 800V TO-220ABA Thyristors (SCR)/Modules ROHS