23S09T-1DCG8
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
23S09T-1DCG8
JLCPCB Part #
C2663109
Package
SOIC-16
Description
0℃~+70℃ 133MHz 2.3V~2.7V 9 SOIC-16 Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers ROHS