23S05T-1DCG
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
23S05T-1DCG
JLCPCB Part #
C1535754
Package
SOIC-8
Description
0℃~+70℃ 133MHz 2.3V~2.7V 5 SOIC-8 Clock Generators, PLLs, Frequency Synthesizers ROHS