RSF2B-912-JTW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
RSF2B-912-JTW
JLCPCB Part #
C17227401
Package
Plugin,D5.4xL15mm
Description
-55℃~+235℃ 3W 9.1kΩ Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5.4xL15mm Through Hole Resistors ROHS