RSF2B-513-JTW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
RSF2B-513-JTW
JLCPCB Part #
C17614327
Package
Plugin,D5.4xL15mm
Description
-55℃~+235℃ 3W 51kΩ Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D5.4xL15mm Through Hole Resistors ROHS