RSF1A-620-JTW
MFR.Part #
RSF1A-620-JTW
JLCPCB Part #
C17386267
Description
-55℃~+235℃ 1W 62Ω Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.4xL9mm Through Hole Resistors ROHS