PR2-911-JTW
MFR.Part #
PR2-911-JTW
JLCPCB Part #
C17694301
Description
-55℃~+150℃ 2W 910Ω Wirewound Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS