PR2-821-JBW
MFR.Part #
PR2-821-JBW
JLCPCB Part #
C17370974
Description
-55℃~+150℃ 2W 820Ω Wirewound Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS