PR2-7R5-JBW
MFR.Part #
PR2-7R5-JBW
JLCPCB Part #
C17673763
Description
-55℃~+150℃ 2W 7.5Ω Wirewound Resistor ±100ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS