GP55-57R6-FTW
MFR.Part #
GP55-57R6-FTW
JLCPCB Part #
C17179738
Description
-55℃~+160℃ 250mW 57.6Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS