GP55-4643-FBW
MFR.Part #
GP55-4643-FBW
JLCPCB Part #
C17583159
Description
-55℃~+160℃ 250mW 464kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS