GP55-4640-FTW
MFR.Part #
GP55-4640-FTW
JLCPCB Part #
C17514072
Description
-55℃~+160℃ 250mW 464Ω Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS