GP55-4221-FBW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
GP55-4221-FBW
JLCPCB Part #
C17241081
Package
Plugin,D2.3xL6.3mm
Description
-55℃~+160℃ 250mW 4.22kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS