GP55-1580-FBW
Extended
Manufacturer
RCD Components, Inc.
MFR.Part #
GP55-1580-FBW
JLCPCB Part #
C17400940
Package
Plugin,D2.3xL6.3mm
Description
-55℃~+160℃ 158Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS