GP55-14R3-FBW
MFR.Part #
GP55-14R3-FBW
JLCPCB Part #
C17369353
Description
-55℃~+160℃ 14.3Ω 250mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS